Niezbędne dekoracje ślubne – cz. 1/2

Dzień ślubu to jeden z najbardziej podniosłych i wyjątkowych momentów w życiu każdego człowieka. Dlatego też przygotowania trwają długo, a każda decyzja jest skurulatnie przemyślana. Jednakże w ferworze formalności łatwo zapomnieć o niektórych elementach. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć listę niezbędnych dekoracji, które muszą znaleźć się na każdym weselu. Oto ona.

  1. Dekoracja samochodu Pary Młodej i Rodziców – samochód, który zawiezie narzeczonych do ślubu musi być wyjątkowy. O tym, jak go przyozdobią zadecyduje przede wszystkim charakter uroczystości oraz sam wygląd pojazdu. Warto również pamiętać o skromniejszych dekoracjach samochodów przeznaczonych dla Rodziców. W końcu to dla nich także wyjątkowy dzień.
  2. Wiązanka dla Panny Młodej i świadkowej – zgodnie z tradycją obie panie powinny posiadać wiązankę ślubną. Aby uniknąć zbyt dużej różnorodności, świadkowa powinna mieć bukiet wykonany z tych samych kwiatów i w tej samej formie co Panna Młoda (oczywiście odpowiednio mniejszy).
  3. Przypinka do butonierki Pana Młodego, świadka, oraz ojców pary młodej – stanowi odpowiednik damskiego bukietu i po prostu musi być! Przypinka powinna być wykonana z tych samych kwiatów, co bukiet Panny Młodej.

 

Dalsza część wskazówek dotycząca niezbędnych ozdób pojawi się w kolejnej części artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *