Niezbędne dekoracje ślubne – cz. 2/2

W poprzedniej części artykułu omówiono elementy takie jak bukiety, przypinki do butonierki oraz dekoracje samochodów. Jakie jeszcze ozdoby stanowią element niezbędny na każdym ślubie?

  1. Wystrój kościoła – stanowi absolutny „must have” każdej uroczystości. Warto przed zakupem dekoracji przedyskutować kwestię z proboszczem. Ten niekoniecznie musi przystać na wizje narzeczonych, dlatego też prośba o zgodę może oszczędzić wielu nieprzyjemnych rozczarowań.
  2. Kwiaty, ryż i drobne pieniążki do obsypywania Pary Młodej – tak już jest, że niezbędnym elementem każdego ślubu jest obsypywanie kwiatami, ryżem i pieniędzmi. Pary Młodej. Ma to przynieść nowożeńcom szczęście w przyszłości – szkoda rezygnować z tej pięknej tradycji.
  3. Dekoracja sali weselnej – Tutaj należy zadbać o całą masę dodatków: dekoracje na alkohol, serwetki, ozdoba talerzy, serwetki, wystrój stołów (kwiaty, świeczniki, inne elementy), winietki, winietki, a także dekoracje tortu weselnego.

Podsumowując

Niezbędnych dekoracji wale nie ma dużo, jednakże każda z nich powinna być pieczołowicie przemyślana. Powinny się wzajemnie uzupełniać, a nie kontrastować ze sobą. Warto Take kierować się zawsze sprawdzoną zasadą „mniej znaczy więcej”. Nadmiar dekoracji może przytłoczyć całą uroczystość. W tym dniu to Państwo Młodzi powinni być w centrum uwagi, a nie dekoracje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *