Najpopularniejsze modele męskiej bielizny

Chociaż producenci bielizny męskiej wciąż zaskakują nowymi krojami i poszerzają swoją ofertę, panowie ostrożnie podchodzą do wszelkich nowości. Odważne kolory, śmieszne nadruki i zróżnicowane materiały chętnie testuje jedynie część mężczyzn, pozostali sięgają zwykle po sprawdzone kroje i wypróbowane marki. Jeśli wybierana bielizna w pełni odpowiada ich oczekiwaniom, nie ma w tym nic złego. Warto jednak pamiętać, że ulubiona bielizna może nie sprawdzić się w każdej sytuacji i nie współgrać z okazjonalnym ubraniem. W szafie zawsze warto posiadać różne modele, by zawsze wyglądać bez zarzutu. Nie trzeba przy tym sięgać po rynkowe nowości! Wśród najpopularniejszych krojów męskiej bielizny, którą bez problemu dostaniemy w każdym sklepie, znajdują się bardzo zróżnicowane w formie i przeznaczeniu produkty.

Modele bielizny męskiej

Slipy – pozbawione są nogawek i ściśle przylegają do ciała, co powoduje, że sprawdzą się podczas aktywności fizycznej, ale także pod eleganckim garniturem. Nie będą podwijać się i przeszkadzać podczas ruchu lub odznaczać pod spodniami z cienkiego materiału. Za tę uniwersalność ceni je wielu mężczyzn, niestety pomijają oni fakt, że slipy najlepiej prezentują się na szczupłej, lekko umięśnionej sylwetce. Dobierając slipy warto zwrócić uwagę na wysokość stanu – istnieją bowiem modele nisko skrojone, ale również takie, które kończą się na wysokości pasa.

Bokserki – to najluźniejszy spośród krojów męskiej bielizny i nic dziwnego, że z tego powodu wielu mężczyzn wybiera właśnie dłuższe szorty o szerszych nogawkach. Na pewno warto mieć je w szafie i korzystać z nich w sytuacjach, gdy możemy pozwolić sobie na swobodę i casualowy strój. Mogą jednak nieestetycznie zwijać się pod eleganckim strojem oraz przeszkadzać podczas uprawiania sportu. W takich sytuacjach trzeba będzie więc zrezygnować z bokserek.

Mini bokserki – stanowią pośredni model pomiędzy niezabudowanymi slipami a luźnymi bokserkami. Posiadają krótką nogawkę i ściśle przylegają do ciała, co sprawia, że są niezwykle uniwersalne – nadają się pod eleganckie spodnie ale także nie krępują ruchów podczas uprawiania sportów. Dobrze będą prezentować się na każdej męskiej figurze i w opinii pań jest to najseksowniejszy model męskiej bielizny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *