Jak dobrać bieliznę do typu figury?

Kobiety są różne, każda z nas ma inny typ figury, ale każda jest piękna. Podstawą, żeby czuć się pięknie jest dobrze dobrana bielizna – podkreślająca nasze kształty i sprawiająca, że wyglądamy seksownie i czujemy się pewne siebie i ponętne. Bielizną, która jest dobrze dobrana możesz poprawić swoje kształty lub niestety wręcz przeciwnie.

Typy kobiecej sylwetki

Specjaliści w tym temacie wyróżniają pięć podstawowych typów kobiecej sylwetki i są to:

klepsydry – są to wszystkie dziewczyny z widocznym wcięciem w talii i bardzo zbliżonymi szerokościami ramion i bioder, takiej sylwetki zazdroszczą wszyscy – jest bardzo kobieca i kusząca,

kolumna– w tym typie nie ma wyraźnie zaznaczonych kobiecych kształtów, kobieta w tym typie jest też na ogół wysoka, często ma sportową figurę,

gruszka– jeżeli masz szersze biodra i jednocześnie węższe ramiona to twój typ,

jabłko – to sylwetka w której większość krągłości skupia się w okolicy brzucha,

rożek – jest wtedy gdy masz duży biust ale wąskie biodra.

Jak dobrać bieliznę do figury typu jabłko?

Wybierz biustonosz o typie balkonowym lub o kroju full cup, który ładnie zbierze i podtrzyma Twój biust. Majtki wybierz nie rzucające się w oczy i zakrywające pupę.

Jak dobrać bieliznę do figury typu rożek?

Przede wszystkim w wyborze bielizny skup się na biustonoszu – potrzebujesz lepszego podtrzymania i wsparcia piersi, dlatego idealne dla Ciebie będą biustonosze w 3/4 zakrywające pierś a także typu full cup, które zakrywają pierś w całości. Ponieważ dolna część ciała jest drobna, możesz pozwolić sobie na koronki, które przykują wzrok i optycznie powiększą tą część ciała.

Jak dobrać bieliznę do figury typu klepsydra?

Kobieta o figurze klepsydry ma chyba najlepszą możliwą sytuację – może wybierać z szerokiego wachlarza najróżniejszych modeli bielizny a wszystkie wyglądają na niej świetnie.

Jak dobrać bieliznę do figury typu gruszka?

Dla kobiet o tej figurze idealne są biustonosze o kroju plunge, z usztywnionymi miseczkami, a także biustonosze z wypełnieniem żelowym, które podniosą biust i uwydatnią linię dekoltu. Aby wyszczuplić dolną partię ciała sprawdzą się majtki z wyższym stanem.

Jak dobrać bieliznę do figury typu kolumna?

Idealne dla kobiet o tym typie figury okażą się usztywniane biustonosze, a także biustonosze ze specjalnym wypełnieniem żelowym, podkreślające piersi i powiększające je. Stringi dodadzą natomiast optycznie objętości w okolicy bioder, dobrze sprawdzą się też majtki z falbankami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *