Ślub w Lublinie

Jeśli marzą Państwo o bajecznym wesele w niedalekiej odległości od Lublina, najlepiej wybrać Dworek Arkadia. Bajeczna sceneria, ciekawe dekoracje, pyszne menu to elementy, które składają się na niezapomniany weselny klimat. Wszystko to dostępne jest właśnie w Dworku Arkadia.

Do Pastwa dyspozycji oddaliśmy dwa rodzaje sal. Sala balowa przeznaczona jest na przyjęcia do 350 osób, a Sala Kryształowa pomieści do 150 biesiadników. Obie sale posiadają fachową obsługę, zaplecze gastronomiczne oraz przestrzenną przestrzeń do całonocnej zabawy. W skład proponowanego menu wchodzą dania kuchni polskiej oraz z innych zakątków świata. Od Państwa zależy, co ostatecznie znajdzie się na stołach weselnych.

W ramach proponowanego pakietu weselnego wchodzą następujące elementy:

  • Profesjonalny i elegancji wystrój sali oraz stołów,
  • Tradycyjne powitanie Nowożeńców chlebem i solą,
  • Lampka szampana przy wejściu dla każdego gościa,
  • Apartament dla Pary Młodej,
  • Lustro owoców.

Szczegóły oferty są dostępne za pośrednictwem telefonu bądź wiadomości e-mail.

Proponowana oferta stanowi jedynie punkt wyjściowy. Wspólnie możemy wynegocjować pewne modyfikacje, tak aby ten wieczór całkowicie spełniał Państwa oczekiwania.

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja wesela jest zadaniem niezwykłe trudnym i czasochłonnym. Dlatego też staramy się służyć naszą wiedzą i doświadczeniem, tak aby Nowożeńcy oraz  ich Rodzice w jak najmniejszym stopniu byli obciążeni zbędnymi obowiązkami. Ponadto, chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dlatego też w trakcie spotkania z przyjemnością wysłuchamy Państwa uwag i sugestii. Chcemy, aby ten Wyjątkowy Dzień przyniósł Państwu mnóstwo radości.

Zapraszamy do zadawania pytań drogą elektroniczną oraz telefoniczną. Z pewnością wyjaśnimy wszelkie Państwa niepewności. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *